O firmie

Poznaj nas bliżej

SKAVSAK HALE to Polska firma z kilkuletnim doświadczeniem w branży metalurgicznej specjalizująca się głównie w produkcji hal namiotowych . Posiadamy własną spawalnie, ślusarnie, profesjonalny sprzęt oraz doświadczone zespoły ślusarzy, spawaczy, technologów, magazynierów, montażystów którzy każdego dnia pracują by nasz produkt terminowo a także o jak najwyższej jakości docierał do naszych klientów.

Dzięki regionalizacji działu handlowego dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, zapewniamy doradztwo przy zakupie hal oraz pomoc przy finansowaniu. W szczególności zwracamy uwagę na teren na którym posadowiona zostanie hala oraz co ważne odpowiednie dobranie wymiarów hali zależnych od potrzeb inwestora oraz od funduszy jakie mają być na ten cel przeznaczone.

Wszystkie nasze modele zostały zaprojektowanie w oparciu o nasze doświadczenie, doświadczenie konstruktorów a także o opinie i rady naszych klientów, którzy pomagają stawać nam się coraz lepszymi w dziedzinie hal namiotowych. Szeroka gama modeli pozwala każdemu wybrać odpowiednią dla siebie opcje. Od 2020 roku możemy pochwalić się nowym działem zajmującym się produkcją plandek. Dzięki posiadaniu takich atutów jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia „expres”,  nawet w 2 tygodnie.

Inwestycja w SKAVSKA HALE, to inwestycja w spokój, pewność oraz jakość . Inwestujesz w hale stworzoną od podstaw by spełniała twoje oczekiwania.